17 Haziran 2012 Pazar 2 Yaka Bir İsmail 6. Bölüm (Tıkla izle)

ATV ekranlarının ilğiyle izlenen dizisi 2 Yaka Bir İsmail 6. Bölümüyle 17 Haziran Pazar akşamı ekranlarda olacak. İşte 2 Yaka Bir İsmail 6. Bölüm özeti ve fragmanı…

2 Yaka Bir ismail 5.Bölüm Özeti;

İsmail, Papyon Kamilin kararıyla artık Ayvalıktan ayrılamayacaktır. Bu durumda Midillideki ailesiyle zaman geçirmesi imkânsız hale gelecektir. İsmail kara kara düşünürken, Kalliopenin İsmaile yazdığı aşk mektubu Hacerin eline geçer. Öte yandan, kocasını uzun süre göremeyecek olmanın üzüntüsünü yaşayan Kaliope, sürpriz yapma kararıyla İsmailin yanına giderken, Adonis de Baharı görmeye gider. İsmail için, artık her şey kontrolden çıkmıştır.

2 Yaka Bir ismail Dizi Konusu; Bir Gönülde İki Aşk Biri Türk, biri Yunan iki eşi arasında mekik dokuyan bir balıkçının hikayesi. Usta oyuncu Erdal Özyağcılar başrolde! Yakında atv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan İKİ YAKA BİR İSMAİL, Türk ve Yunan oyuncuları bir araya getiriyor.

Dizi, iki eşli balıkçı İsmailin hayatını anlatacak. İKİ YAKA BİR İSMAİL çok yakında atv ekranlarında! BİR GÖNÜLDE İKİ AŞK Biri Türk, biri Yunan iki eşi arasında mekik dokuyan bir balıkçının hikayesi..

Usta oyuncu Erdal Özyağcılar başrolde! Yakında atv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan İKİ YAKA BİR İSMAİL, Türk ve Yunan oyuncuları bir araya getiriyor. Dizi, iki eşli balıkçı İsmailin hayatını anlatacak. İKİ YAKA BİR İSMAİL çok yakında atv ekranlarında!

İki Yaka Bir İsmail 5. Bölüm Fragmanı;

Adonis’in Bahar için söylediği şarkı;

Adonis’in Bahar’a Söylediği Şarkının Başka Versiyonu Anlam;

FacebookTwitterGoogle+LinkedInEmailPrintPocketWhatsAppPaylaş
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Her hakkı saklıdır. © Tr-Haber.Net
Portal Teması : Wptr.Co
Sorgu Sayısı: 97Yüklenme Süresi: 0,5400,540