Tr-Haber.Net - 26 Ağustos 2016, Cuma

İbrahim Tatlıses yeni albüm için stüdyoda 29 Kasım 2011

28 Şubat 2016
134 kez görüntülendi

İbrahim Tatlıses yeni albüm için stüdyoda 29 Kasım 2011; İmparator yeni albümü için stüdyoya girdi. Silahlı saldırı ardından ağır yaralanan ve müzikten uzak kalan İbrahim Tatlıses dinleyicileriyle yeniden buluşacak.

‘Mucize’ albümünde 12 yepyeni bestenin yer aldığını belirten Polat Yağcı, sanatçısının rahat bir ortamda çalışması için her türlü imkanı sağlıyor. İbrahim Tatlıses’in moralinin çok iyi olduğunu ve yeni albümünde üç bestesiyle de yer alacağını belirten Yağcı, albümün her türlü hazırlıklarının büyük bir titizlikle çalışan ekip tarafından yürütüldüğünü belirtti.

‘Allah’ın bana yaşattığı bu mucizeyi ben de sevenlerimle paylaşmak için gün sayıyorum’ diyen Tatlıses, şu anda tüm motivasyonunun bu albüm olduğunu ve dinleyicilerinin beklediğine değecek bir albüm geldiğinin müjdesini de verdi.

Bu arada Mucize, Tatlıses’in 43. albümü olacak.

TEDAVİSİNE TSK REHABİLİTASYON MERKEZİ’NDE DEVAM EDİLECEK
Sanatçı İbrahim Tatlıses, TSK Rehabilitasyon Merkezi’nde tedavi görmeye başladı.

Uğradığı silahlı saldırı sonrası felç geçiren ve bir süre yurtdışında tedavi gören ses sanatçısı İbrahim Tatlıses’in tedavisine TSK Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde devam edilecek.

Genelkurmay yetkililerinden alınan bilgiye göre, Tatlıses’in tedavisi dün başladı. Tatlıses’e uygulanacak tedavinin süresi önümüzdeki günlerde netleşecek.

Öte yandan, Tatlıses’in TSK Rehabilitasyon Merkezi’nde tedavi olma talebinin özel istekleri sebebiyle reddedildiği yönündeki iddiaların doğru olmadığına dikkati çeken Genelkurmay yetkilileri, “Sanatçının bizden özel bir talebi olmadı. Şu an tedavi gören tüm hastalar gibi tedavisini almaya devam etmektedir” bilgisini verdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz