logo

Maçlar Hangi Kanalda 11 Eylül 12 Eylül 2012 Canlı Yayın Tv Kanalları

facebook Maçlar Hangi Kanalda 11 Eylül 12 Eylül 2012 Canlı Yayın Tv Kanallarıtwitter Maçlar Hangi Kanalda 11 Eylül 12 Eylül 2012 Canlı Yayın Tv Kanallarıgoogle plus Maçlar Hangi Kanalda 11 Eylül 12 Eylül 2012 Canlı Yayın Tv Kanallarılinkedin Maçlar Hangi Kanalda 11 Eylül 12 Eylül 2012 Canlı Yayın Tv Kanallarıprint Maçlar Hangi Kanalda 11 Eylül 12 Eylül 2012 Canlı Yayın Tv Kanallarıpocket Maçlar Hangi Kanalda 11 Eylül 12 Eylül 2012 Canlı Yayın Tv Kanallarıemail Maçlar Hangi Kanalda 11 Eylül 12 Eylül 2012 Canlı Yayın Tv Kanallarıshare save 171 16 Maçlar Hangi Kanalda 11 Eylül 12 Eylül 2012 Canlı Yayın Tv Kanalları

maclar hangi kanalda 9 eylul 10 eylul 11 eylul 12 eylul 2011 canli yayin tv kanallari Maçlar Hangi Kanalda 11 Eylül 12 Eylül 2012 Canlı Yayın Tv KanallarıTürkiye Estonya maçı hangi kanalda, Romanya Andorra maçı hangi kanalda, Macaristan Hollanda maçı hangi kanalda, Süper Lig 14-15-16 Eylül 2012 maçları hangi kanalda saat kaçta, 11 Eylül 2012 iddia maçları hangi kanalda, Real Madrid maçı hangi kanalda, Fenerbahçe Mersin İdman Yurdu maçı hangi kanalda saat kaçta, Galatasaray maçı hangi kanalda,Gürcistan ispanya maçı Hangi kanalda, Mersin Fenerbahçe maçı hangi kanalda, 15 Eylül 15 eylül 2012 hangi maç hangi kanalda, Galatasaray Bursaspor maçı hangi kanalda, 2 Eylül Fenerbahçe Sivasspor maçı Saat kaçta, Gaziantepspor Trabzonspor maçı hangi kanal veriyor, Avusturya Almanya maçı hangi kanalda, Barcelona Valencia maçı hangi kanalda, Real Madrid maçı hangi kanalda, Hangi maç Hangi kanalda, 2012 2013 sezonu süper lig maçları hangi kanalda saat kaçta, Canlı yayın tv kanalları

11.Eylül Salı 2012 maçlar hangi kanalda
21:00 Dünya Kupası – Avrupa Elemeleri Türkiye – Estonya- Star TV
11.09.2012 04:00 Brezilya vs Çin TRT Spor (TRT 3) , Al Jazeera Sport +1 , Digi Sport 1 (romania) , TRT HD , SuperSport 1 (alb) / HD
11.09.2012 13:30 Japonya vs Irak Al Jazeera Sport 2
11.09.2012 16:00 Özbekistan vs Güney Kore Al Jazeera Sport 2
11.09.2012 17:00 Lübnan vs İran Al Jazeera Sport 1 , IRAN – IRIB 2 , IRAN – TV 3 , IRIB 3
11.09.2012 19:00 Ürdün vs Avustralya Eurosport France , Eurosport International , Al Jazeera Sport 2 , British EuroSport , Eurosport Nordic
11.09.2012 20:00 Kıbrıs Rum Kesimi vs İzlanda Viasat Sport (Nor) , Al Jazeera Sport +10 , Viasat Sport (swe)
11.09.2012 20:00 İsrail vs Rusya IBA Channel 1 , Sport TV1 , The Israeli Network
11.09.2012 20:30 Gürcistan vs İspanya Sport 5+ (Israel) , Al Jazeera Sport +2 , 1TV (Georgian TV) , Dolce Sport 2 , Sport TV4
11.09.2012 20:30 Romanya vs Andorra Antena 1 (Rom)
11.09.2012 21:00 Bulgaristan vs Ermenistan BNT 1
11.09.2012 21:00 Norveç vs Slovenya Slovenia TV2 , TV2 Norway , Viasat Football (Swe)
11.09.2012 21:00 Türkiye vs Estonya Sport 2 (Hun) , Star TV , Sport 1 (Cze/Svk) , Al Jazeera Sport +7 , Star Tv HD , Xazar TV
11.09.2012 21:15 Bosna & Hersek vs Letonya BHT 1 , LTV 7 Latvia , OTE Sport 2
11.09.2012 21:15 Slovakya vs Liechtenstein DajTo (svk)
11.09.2012 21:30 Avusturya vs Almanya ARD Das Erste , ORF 1 , Viasat Sport (Nor) , Al Jazeera Sport +8 , Viasat Football (Nor) , Nova Sport (Bul) , TV10 Sweden , Sport 5 (israel) , Benfica TV
11.09.2012 21:30 Macaristan vs Hollanda SBS 6 , Sport TV3 , Al Jazeera Sport +6 , Dolce Sport 2
11.09.2012 21:30 Sırbistan vs Galler RTS 1 Serbia , RTRS , Sky Sports 2 (uk / ireland)
11.09.2012 21:30 İrlanda Cumhuriyeti vs Umman Setanta Ireland , Oman TV2 Sat
11.09.2012 21:30 İsveç vs Kazakistan TV4 Sweden
11.09.2012 21:30 İsviçre vs Arnavutluk RSI La 2 , RTS Deux / HD , SF Zwei / HD
11.09.2012 21:45 Belçika vs Hırvatistan Canvas , HRT 2 , SportDigital.tv , Club RTL , OTE Sport 3
11.09.2012 21:45 Kuzey İrlanda vs Lüksemburg Sky Sports 3 (uk / ireland)
11.09.2012 21:45 Polonya vs Moldova Polsat TV
11.09.2012 21:45 Yunanistan vs Litvanya MEGA Channel , OTE Sport 1
11.09.2012 21:45 İtalya vs Malta RAI 1 , Al Jazeera Sport +1 , Sport 2 (israel)
11.09.2012 22:00 Fransa vs Beyaz Rusya TF 1 , Sport TV2 , TV5 Monde Africa , Orange Sport (Pol) , Al Jazeera Sport +4 , ESPN (uk & irl) , Sport 1 (israel) , TF 1 (suisse)
11.09.2012 22:00 İngiltere vs Ukrayna ITV 1 , Sport 1 (Hun) , Sport TV1 , SportKlub (Serbia) , Ulster TV , Diema , Al Jazeera Sport +3 , Eredivisie Live 1 , Nova Sport (Cze) , Al Jazeera Sport +5 , Russia 2 , TV2 PL 1 (Nor) , beIN Sport 2 , Setanta Sports Euro Asia
11.09.2012 22:00 İskoçya vs Makedonya Polsat Sport , SportKlub (Slovenia) , Sky Sports 1 (uk / ireland) , Al Jazeera Sport +10
11.09.2012 22:30 Şili vs Kolombiya Sport TV4
11.09.2012 23:00 Portekiz vs Azerbaycan RTP 1 , RTP International , Sport 5+ LIVE , Al Jazeera Sport +9 , Idman TV , Samanyolu Haber T

26.Eylül Çarşamba

20:30 La Liga Real Betis – Atletico Madrid NTV Spor

  • 20:30
    La Liga
    Real Betis – Atletico Madrid
    NTV Spor HD

Hafta sonu Futbol severleri birbirinden heyecanlı maçlar ile ekranlara kitlenecek. Süper Lig,Bank Asya, İspanya La Liga Almanya Bundesliga ligleri başladı. 2011-2012 sezonu Spor Toto Süper Lig 1. hafta karşılaşmaları 10, 11 ve 12 Eylül”de; Bank Asya 1. Lig 1. hafta karşılaşmaları 9, 10, 11 ve 12 Eylül”de; Spor Toto 2. Lig 1. hafta karşılaşmaları 10 ve 11 Eylül”de; Spor Toto 3. Lig 3. hafta karşılaşmaları 10 ve 11 Eylül”de oynanacak.

Karşılaşmaların programı ve kanalları şöyle:

09 Eylül 2011 Cuma

20:30 Denizlispor-Göztepe (TRT SPOR)
21:30 Augsburg-Leverkusen (TRT HD)

10 Eylül 2011 Cumartesi

13:00 CSKA Moskova-Lokomotiv Moskova (LiG TV3)
15:30 Güngörenspor-Akhisar Bld.Spor (TRT 6)
16:30 Dortmund-Hertha Berlin (TRT HABER & TRT HD)
17:00 Sunderland-Chelsea (PLTV)
17:00 Stoke City-Liverpool (LiG TV3)
17:30 Eskişehirspor-Beşiktaş (LiG TV)
17:30 Samsunspor-Gençlerbirliği (LiG TV2)
18:30 Konyaspor-Kasımpaşa (TRT SPOR)
19:00 Real Sociedad-Barcelona (NTV Spor)
19:30 W.Bremen-Hamburg (TRT HD)
19:30 Bolton Wanderers-Manchester United (LiG TV3)
20:00 Manisaspor-Trabzonspor (LiG TV)
20:00 Ankaragücü-Mersin İdman Yurdu (LiG TV2)
20:30 Bucaspor-Kayseri Erciyesspor (TRT SPOR)
21:00 Real Madrid-Getafe (NTV)
23:00 Valencia-Atletico Madrid (NTV Spor)
00:00 Santos-Cruzeiro (LiG TV3)

11 Eylül 2011 Pazar

13:00 Real Betis-Mallorca (NTV Spor)
15:30 Kartalspor-Elazığspor (TRT 6)
15:30 Norwich City-West Bromwich Albion (LiG TV3)
16:30 Köln-Nürnberg (TRT HABER)
17:30 Bursaspor-Kayserispor (LiG TV)
17:30 Karabükspor-Sivasspor (LiG TV2)
18:00 Fulham-Blackburn Rovers (LiG TV3)
18:30 Çaykur Rizespor-Gaziantep BB (TRT SPOR)
18:30 Wolfsburg-Schalke 04 (TRT HD)
19:30 Anzhi-Volga (LiG TV3)
20:00 İBB-Galatasaray (LiG TV)
20:00 Antalyaspor-Gaziantepspor (LiG TV2)
20:30 Karşıyaka-Adanaspor (TRT SPOR)
22:00 Fluminense-Corinthians (LiG TV3)
23:00 Espanyol-A.Bilbao (NTV Spor)

12 Eylül 2011 Pazartesi

20:00 Fenerbahçe-Orduspor (LiG TV)
20:30 Sakaryaspor-Tavşanlı Linyitspor (TRT SPOR)
22:00 Queens Park Rangers-Newcastle (LiG TV3)

13 Eylül 2011 Salı

14 Eylül 2011 Çarşamba

21:45 Inter-Trabzonspor (Star)

15 Eylül 2011 Perşembe

20:00 Beşiktaş-M. Tel-Aviv (Star)

facebook Maçlar Hangi Kanalda 11 Eylül 12 Eylül 2012 Canlı Yayın Tv Kanallarıtwitter Maçlar Hangi Kanalda 11 Eylül 12 Eylül 2012 Canlı Yayın Tv Kanallarıgoogle plus Maçlar Hangi Kanalda 11 Eylül 12 Eylül 2012 Canlı Yayın Tv Kanallarılinkedin Maçlar Hangi Kanalda 11 Eylül 12 Eylül 2012 Canlı Yayın Tv Kanallarıprint Maçlar Hangi Kanalda 11 Eylül 12 Eylül 2012 Canlı Yayın Tv Kanallarıpocket Maçlar Hangi Kanalda 11 Eylül 12 Eylül 2012 Canlı Yayın Tv Kanallarıemail Maçlar Hangi Kanalda 11 Eylül 12 Eylül 2012 Canlı Yayın Tv Kanallarıshare save 171 16 Maçlar Hangi Kanalda 11 Eylül 12 Eylül 2012 Canlı Yayın Tv Kanalları
Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ


− 1 = üç

Yukarı Çık
Sorgu Sayısı: 110 Yüklenme Süresi: 0,7930,793