Tr-Haber.Net - 29 Ağustos 2016, Pazartesi

Öyle bir geçer zaman ki Aylin ve Soner’in Sevişme Sahnesi 06.12.2011

8 Mart 2016
213 kez görüntülendi

Öyle bir geçer zaman ki Aylin ve Soner’in Sevişme Sahnesi 06.12.2011; Kanald’nin sevilen dizisi Öyle Bir Geçer Zamanki’nin 6 Aralık 2011 tarihinde yayınlanan bölümünde kimisi için ilgi çekici olmasına rağmen kimisi için hiçte hoş karşılanmayan sahneler gösterildi.

Filmde Soner’e aşık olmasına rağmen Soner’in kardeşi Murat’la evlenen Aylin boşanma davasının olumlu sonuçlanmasının hemen ardından Soner’le birlikte mahkemeden ayrılır. Yağmurun bastırmasıyla bir otelde mahsur kalan ikili bunu bir fırsat olarak görerek sevişmeye başlarlar. Filmin yayınlandığı saatlerde bu tarz sahneleri izlemeye pek alışık değiliz. Soner ve Aylin birbirlerine çok yaklaştılar. Onların ateşi elbiselerini yakacakken soyunmak akıllarına geldi ve üzerindekileri çıkarmaya başladılar. Bu arada Aylin sütyeniyle kalmıştı. Soner ise viagra hapı bulmuş gibi Aylin’e saldırıyordu.

Bu durumun böyle bir dizide olması gerekip gerekmediğine ancak siz karar verebilirsiniz. İzliyorsanız cevabınız olumlu kabul edilir, yani bu tarz sahneler artık normal olmalı diyorsunuz. Bu tarz sahneler nedeniyle izlemeyi bırakıyrosanız cevabınız olumsuz kabul edilir ve diziyi protesto ediyorsunuz anlamına gelir.

Öyle bir geçer zaman ki Aylin ve Soner’in Sevişme Sahnesi 06.12.2011 Videosuna Ait Etiketler

Yorumlar

  1. sima diyor ki:

    aylin seni chok seviorum

Yorum Yaz